گوگل ادورز| تبلیغ در گوگل ادوردز -سانا مارکتینگ

با گوگل ادوردز فروش خود را افزایش دهید

هنگامی که مشتریان به دنبال محصولات شما هستند و از گوگل ادوردز یا سئو ممکن است شما را پیدا کنند.در صورتی هزینه کنید که به ازای هر کلیک یک تماس دریافت کنید.گوگل ادورز علاوه بر تاثیری که بر برندینگ می‌گذارد بیشتر برای کسب و کارهایی مناسب است که به دنبال افزایش فروش هستند .به این دلیل که به محض فعال شدن شما لینک سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده می‌کنید.

برای اطلاع از قیمت گوگل ادوردز یا سفارش گوگل ادوردز با کارشناسان سانا مارکتینگ تماس بگیرید.

نحوه فعال کردن گوگل ادوردز

با فعال کردن گوگل ادوردز مشتریانی که به دنبال محصول شما هستند را جذب کنید

گوگل جایی است که افراد جستجو می کنند چه کاری انجام دهند ، کجا بروند و چه چیزی را بخرند.شما می‌توانید به محض فعال شدن  در صفحه اول گوگل قرار گرفته و خدمات یا محصولات خود را بفروش برسانید.

خواه در دسکتاپ یا موبایل باشند ، یک تبلیغ به موقع می تواند افراد را به مشتریان با ارزش و وفادار تبدیل کند.


نتایجی که از طریق گوگل ادوردز به دست می‌آورید

 

  • افزایش بازدید و ترافیک سایت
  • افزایش تماس مشتریان
  • افزایش بازدید از قسمت فروشگاه سایت

متناسب با هدف کسب و کار و بودجه‌ای که دارید شروع به کار کنید

گوگل ادز را با هر بودجه تبلیغاتی می‌توان فعال کرد. یک مقدار بودجه به صورت ماهانه برای بحث کوکل ادورز تعیین کنید و دیگر فراتر از این نروید. علاوه براین می‌توانید هر زمانی که نیاز باشد متوقف کرده و برای پلن گوگل ادورز مجددا برنامه ریزی کنید. در تخصیص بودجه برای تبلیغ کلیکی به دقت عمل کنید چرا که نه تنها گوگل ادوردز بلکه هر نوع تبیلغ دیگری نیز باید ROI مثبتی داشته باشد.به عنوان مثال  به ازای یک کلیک براساس رقابتی که روی آن کلمه کلیدی وجود دارد یک مبلغی از شارژ اکانت شما کم می‌شود.در این صورت معلوم نیست آن شخصی که روی لینک شما کلیک کرده و از حساب شما کم شده آیا مشتری شما می‌شود یا نه؟

Buy now