Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h150540/domains/sanamarketing.com/public_html/wp-content/plugins/Fonts/font-uploader.php on line 59
دیجیتال مارکتینگ - سانا مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ امروزه بحث مهمی برای کسب و کارها می‌باشد،سانا مارکتینگ شما را با مفهوم دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن آشنا می‌کند.

دیجیتال مارکتینگ به اصطلاح چتری برای همه تلاشهای بازاریابی آنلاین شرکت شما است که همه آن‌ها را دربرمی‌گیرد.

بسیاری از کسب کارها از کانال‌های دیجیتالی مانند سئو ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ و … برای جذب مشتریان جدید بهره می‌برند. اکثر شرکت‌هایی که به صورت آنلاین بازاریابی می‌کنند از طریق تبلیغات آفلاین به سئو یا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خود کمک می‌کنند.

از طراحی سایت گرفته تا تمام روش‌های دیجیتال مارکتینگ اعم از گوگل ادوردز،تولید محتوا مثل موشن گرافیک و… زیر چتر دیجیتال مارکتینگ قرار دارد.بنابراین دیجیتال مارکتر موفق می‌داند که با توجه به نوع کسب و کارش از کدام کانال بیشترین نرخ بازگشت سرمایه‌ی بیشتری عایدش می‌شود.

دیجیتال مارکتینگ

مزایای دیجیتال مارکتینگ

دلایل زیادی برای اهمیت دیجیتال مارکتینگ و استفاده از آن در کسب و کارهای مختلف وجود دارد.اما دو مورد است که بیشترین تاثیر را در برندینگ و افزایش فروش دارد.

  1. رسیدن به مشتریان مناسب ، در مکان و زمان مناسب با دیجیتال مارکتینگ

اینترنت راهیست که از طریق آن می‌توانید به مشتریان بالقوه خود دست یابید.ناگفته نماند که از طریق دیجیتال مارکتینگ بیشتر از سایر روش‌های تبلیغاتی همانند تبلیغات آفلاین می‌توانید مشتری جدید جذب کنید. ودرصورتی که دیجیتال مارکتینگ را به شکلی درست انجام دهید زمانی که افراد به محصولات شما نیاز داشته باشند به شما مراجعه کرده و خرید می‌کنند.

ارسال ایمیل به صورت مستقیم و بازاریابی تلفنی تاکتیکهای قدیمی است. ما زمان بیشتری را در اینترنت می گذرانیم و دائماً از تلفن های هوشمند خود استفاده می کنیم. این یک حقیقت است: اکثر مردم تبلیغات چاپی یا بروشوری را که برای تبلیغات پخش می‌کنید را نادیده می‌گیرند.زیرا اکثر اوقات در شبکه‌های اجتماعی و یا گوگل درگیر هستند وناخودآگاه یاد گرفتند که هر چیزی را که شبیه به یک تبلیغ است ، نادیده بگیرند.

  1. برای اطلاع از استراتژی بازاریابی خود نتایج قابل اندازه گیری بدست آورید

یکی دیگر از مزایای بزرگ دیجیتال مارکتینگ این است که به بازاریاب ها اجازه می دهد تا در زمان واقعی نتایج دقیق ببینند. اگر تاکنون تبلیغی را در یک روزنامه قرار داده اید ، می دانید که نمی توان تأثیر تبلیغات را در کسب و کار خود بسنجید. از طرف دیگر ، با دیجیتال مارکتینگ ، می توانید ROI تقریباً هر جنبه از تلاشهای بازاریابی خود را با استفاده از نرم افزار تحلیلی (مانند HubSpot) اندازه گیری کنید.

بازاریابی همواره در پی برقراری ارتباط با مخاطبان هدف شما در مکان مناسب و در زمان مناسب بوده است. امروز ، آنها آنلاین هستند و این بدان معناست که دیجیتال مارکتینگ باید تمرکز اصلی کسب و کار شما باشد.

Buy now