Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h150540/domains/sanamarketing.com/public_html/wp-content/plugins/Fonts/font-uploader.php on line 59
طراحی سایت - سانا مارکتینگ ،قیمت طراحی سایت ،تعرفه طراحی سایت،سفارش طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت چیست؟

طراحی وبسایت شامل مهارت ها و رشته های مختلفی در زمینه تولید و نگهداری وب سایت ها است. زمینه های مختلف طراحی سایت شامل طراحی وب گرافیکی است. طراحی رابط کاربری یا همان UX سایت،طراحی لوگو، کدنویسی و بهینه سازی سایت (سئو) … می‌باشد.اغلب طراحان وبسایت به بعضی از مهارت‌ها از قبیل طراحی UX،برنامه نویسی،گرافیک و سئو اشرافیت دارند.

اصطلاح طراحی وبسایت معمولا برای توصیف فرآیند طراحی مربوز به front-end یا به عبارتی ظاهر سایت که مشتری می‌بیند گفته می‌شود. طراحی وبسایت تا حدودی با مهندسی وب و توسعه وب همپوشانی دارد. از طراحان وبسایت انتظار می‌رود که علاوه بر طراحی فرانت اند نسبت وب و تغییرات آن به روز باشند.

برای اطلاع از قیمت طراحی وبسایت و یا سفارش طراحی وبسایت با کارشناسان سانا مارکتینگ تماس بگیرید.

طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت

ممکن است درک این مسئله که چرا اکثر کسب و کارها به دنبال پرداخت دلار بالایی برای کارهای طراحی وبسایت هستند برای شما سخت باشد.علاوه بر این کاربردی که هر سایت بعد از بهینه سازی سایت (سئو) خواهد داشت خیلی مهمتر ا زآن است که فکرش را می‌کنید.متأسفانه یا خوشبختانه امروزه مهمترین جنبه حضور در فضای آنلاین و یا دیجیتال مارکتینگ داشتن سایت است.

طراحی سایت

این بدان معنی است که کسب و کارها باید مدام به دنبال بهترین سبک‌های سایت متناسب با کسب و کار خویش باشند.گرچه طراحان زیادی در سطح کشور وجود دارد اما درانتخاب یک فرد و یا شرکت مناسب برای طراحی وبسایت باید دقت کنید.چرا که فر مورد نظر باید به همه مهارت‌ها تسلط داشته باشد تا یک سایتی با ظاهر و کارایی عالی تحویل شما دهد.در ادامه به دلایل اهمیت داشتن سایت می‌پردازیم:

یک سایت خوب باعث افزایش فروش می‌شود

هنگامی که یک وبسایت به خوبی طراحی شود و اصول UX و سئو در آن رعایت شود به راحتی باعث افزایش فروش می‌شود.دلیل این امر این است که یک وب سایت با طراحی خوب از عناصر خود استفاده می کند تا مشتریان را به طور مستقیم و بدون حواس پرتی به آنچه نیاز دارند هدایت کند.

یک وب سایت Responsive  باعث افزایش مشتری می‌شود

طبق تحقیقات جدید مرکز تحقیقات پیو، مشخص شد که اکثر کاربران برای انجام کار از تلفن های همراه خود استفاده می کنند. این بدان معناست که کسب و کارها باید با  وبسایتی که بتوانند مشتریانی را که از رایانه های خود دور هستند بتوانند از طریق موبایل سایت شما را ببینند.

وبسایت باعث برندینگ کسب وکارها می‌شود

یک وبسایت ضعیف باعث تخریب برند کسب وکار می‌شود و برعکس یک وبسایت با سرعت خوب،سئو وظاهر خوب باعث جلب توجه مخاطب می‌شود.

انواع طراحی وبسایت

  • طراحی وبسایت شرکتی
  • طراحی وبسایت فروشگاهی
  • طراحی وبسایت اختصاصی
Buy now